ÜZÜLME..GÜNEŞ TEKRAR DOĞACAK

Yalova'lı yazar Aysun Arifoğlu Tekin'in Üzülme Güneş Tekrar Doğacak adlı kitabı DNR ve büyük kitap evlerinde satışa sunuldu. Mutluluğu geç bulan ve çabuk kaybeden bir kadının arayışlarının konu edildiği kitap büyük ilgi görüyor. Üzülme Güneş Tekrar Doğacak adlı roman İkinci Adam Yayınevi tarafından basılarak satışa sunuldu.

 ÜZÜLME..GÜNEŞ TEKRAR DOĞACAK

 ÜZÜLME..GÜNEŞ TEKRAR DOĞACAK

Saim Çotuk
Yalova'lı yazar Aysun Arifoğlu Tekin'in Üzülme Güneş Tekrar Doğacak adlı kitabı DNR ve büyük kitap evlerinde satışa sunuldu. Mutluluğu geç bulan ve çabuk kaybeden bir kadının arayışlarının konu edildiği kitap büyük ilgi görüyor. 
Üzülme Güneş Tekrar Doğacak adlı roman İkinci Adam Yayınevi tarafından basılarak satışa sunuldu. DNR gibi büyük kitap evlerinde raflardaki yerini alan kitap daha şimdiden büyük ilgi görmeye başladı. Yalova'lı yazar Aysun Arifoğlu Tekin tarafından 3 yılda yazılan kitap Mutluluğu geç bulan ve çabuk kaybeden bir kadının arayışlarının akıcı bir dille anlatıyor. Romanın satışa sunulduğu andan beri büyük ilgi gördüğünü dile getiren Tekin, "Roman bir kadının yaşadığı duygusal gelgitleri, sıkıntıları ve çare arayışlarını sözcüklerle okuyuculara aktarıyor. 3 yıl süren çalışmamın yayına çıkmasından çok mutluyum" dedi. 
YORUM EKLE