Yalovalı Şair Ve Yazarlar Hatay'da

Kardeş Kentler Şiir Ve Öykü Buluşmaları kapsamında Hatay'a giden Yalovalı şair ve yazarlar 6-9 Temmuz tarihleri arasında burada şiirlerini paylaşacaklar.

 Yalovalı Şair Ve Yazarlar Hatay'da

Kardeş Kentler Şiir Ve Öykü Buluşmaları kapsamında Hatay'a giden Yalovaşair ve yazarlar 6-9 Temmuz tarihleri arasında burada şiirlerini paylaşacaklar.
Bu yıl 6-9 Temmuz 2017 tarihleri arasında Hatay'da gerçekleştirilecek olan Kardeş Kentler Şiir Ve Öykü Buluşmaları'na katılacak olan Yalovalı şairler ve yazarlar yola çıktı. Etkinliğe Yalova'dan Nuri Taner, Orhan Kocadağ, Hasan Kıyafet, Leyla Kıyafet,  Hannan Öngü, Necla Bektaş, Fuat Özgen ve Erkan Kurt katılıyor. Konuyla ilgili bir açıklamada bulunan YAŞAD Başkanı Nuri Taner, "Geleneksel hale getirmeye çalıştığımız AntakYalova Edebiyat Buluşmaları etkinlikleri için tekrar Antakya ‘da olacak olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Burada Yalova'yı temsil etmekten onurluyuz. Burada kardeş illerin şair ve yazarlarıyla edebiyat dolu günler geçirecek olmanın heyecanını içimizde hissediyoruz" dedi. 

YORUM EKLE

banner137

banner138