banner131

Bey Konağı Açılıyor

Yalova Safran Köyü’nde muhteşem manzarası ile nezih bir ortamda ailece eğlenilebilecek ve zaman geçirilecek yeni bir mekan olan Bey Konağı açılıyor.

Bey Konağı Açılıyor
 Safran Köyü’nde Yazıcı Garden olarak bilinen kır düğünü mekanı, artık Yusuf Özkan Turizm Şirketi tarafından ‘Bey Konağı Cafe&Restaurant’ olarak yakında hizmete açılıyor. Muhteşem manzaralı işletme; düğün, nışan, nikah, yemekli toplantı, sabah kahvaltısı, akşam yemeği ve mangal keyfi için ailece tercih edilecek en güzel mekan olarak Yalovalılara hizmete hazırlanıyor. Mekanda; çocuk oyun alanları ve parkurlar da yer alıyor.

Bulunduğu mevkii olarak İstanbul Çamlıca Tepesi’ni andıran Bey Konağı Cafe& Restaurant’ta gece ve gündüz Yalova ile İstanbul’un eşsiz görünümü canlı tablo gibi izlenebilecek. Kış aylarında sıcak, yaz aylarında serinliğin yaşanabileceği mekan, ailece güzel zaman geçirilebilecek yer olarak tasarlandı. Bey Konağı Cafe&Restaurant’a gelenlere alkolsüz ve nezih ortam sağlıyor.

Bey Konağı Cafe& Restaurant İşletmecisi Yusuf Özkan, “Düğün, nişan, sünnet organizasyonlarımız için rezervasyonlarımızı almaya başladık. ‘0 531 081 12 12’ nolu GSM telefonuna ulaşarak her türlü organizasyonlarınızda Yalovalılara hizmete hazırız” dedi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ömer FİTOZ
Ömer FİTOZ - 4 yıl Önce

Mükemmel bir tesis.Harika bir manzara.Emeği geçen herkesi kutlarım.Her türlü yemekli toplantı için tavsiye edilecek tek mekan.Hayırlı ve uğurlu olsun.