“Teveccühünüze Layık Olmaya Çalışıyoruz”

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, ilçenin en büyük 3 mahallesinden biri olan Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde düzenlenen iftar yemeğinde mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

“Teveccühünüze Layık Olmaya Çalışıyoruz”

Mahallenin aynı ismi taşıyan caddesinde sokak iftarı olarak gerçekleştirilen iftar programına Başkan Silpagar’ın yanı sıra AK Partili Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Çiftlikköy İlçe Teşkilatı üyeleri ve bini aşkın vatandaş katıldı.

Mahalle iftarlarında Çiftlikköylülerle bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Silpagar, M.Akif Ersoy Mahallesi’nin içme suyu altyapısı ve yol yenilemeleri başta olmak üzere pek çok sorununun çözüme kavuşturulduğunu dile getirerek, “Sizlerin bize gösterdiğiniz teveccühe layık olmak adına elimizden gelen tüm gayreti gösteriyor, gecemizi gündüze katarak çalışıyoruz. Rahmet ve bereket ayı Ramazan’da gönül sofralarınıza bizleri de konuk ediyor, hasbıhallerinizle, istişarelerinizle bizleri en iyi hizmeti sunma noktasında destek veriyorsunuz. Allah oruçlarımızı rahmeti ve bereketiyle kabul etsin” dedi.

YORUM EKLE