Dev Adamlar Sağlık Kontrolünden Geçti

Türkiye Basketbol Liginde mücadele edecek olan Yalova Belediyespor’da yerli oyuncular takımın sağlık sponsoru Özel Atakent Hastanesi’nde kontrolden geçti. Yeni ve genç bir kadroyla mücadele edecek olan temsilcimiz Türkiye Basketbol Federasyonu’nun kriterlerine göre sağlık kontrolüne tabi oldular.

Dev Adamlar Sağlık Kontrolünden Geçti

Yerli oyuncular  tamamı efor, göz, kulak, burun, boğaz, kardiyoloji, ortopedi, kan testleri, nöroloji testlerinden geçti. Yalova Belediyesporlu oyuncularda olumsuz bir bulguya rastlanmadığı açıklanırken yeni sezona hazırız mesajı verildi.

Yalova Belediyespor Basketbol Şube Sorumlusu Murat Dönmez , ”Sağlık sponsorumuz Özel Atakent Hastanesi yönetimine ve  personeline teşekkür ediyoruz. Yerli oyuncularımızın tamamı efor, göz, kulak, burun, boğaz, kardiyoloji, ortopedi, kan testleri, nöroloji testlerinden geçti. Testler sonrasında oyuncularımızın tamamı sapasağlam çıkarken yeni sezona hazırız mesajı verdik” dedi.

“TBL’nin fikstürü bugün çekiliyor”

Öte yandan Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Türkiye Basketbol Ligi’nin fikstür çekimini bugün 13:30’da gerçekleştirecek. TBL’nin fikstür çekimi yayıncı kuruluş Tivibu Spor’dan canlı olarak yayınlanacak. Ayrıca TBF TV ise youtube kanalı üzerinden de basketbol severler fikstür çekimini takip edebilecek.

Yalova Belediyespor adına fikstür çekiminde Yalova Belediyespor Başkanı Resul Kocaağa, Basketbol Şube Sorumlusu Murat Dönmez ve Genel Menajer Serdar Hot katılacak.

YORUM EKLE