Güleç'ten Tüketiciyi Rahatlatan Açıklama

Yalova Kasaplar Temin Tevzi Kooperatifi Başkanı Ferhat Güleç yaptığı açıklamayla son günlerde gündeme gelen, “Şarbon” hastalığının Yalova’da bulunmadığını belirterek tüketiciyi rahatlattı.

Güleç'ten Tüketiciyi Rahatlatan Açıklama

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Silivri’de ortaya çıkan, “Şarbon” hastalığı tüketiciyi tedirgin etti. Vatandaşlar yapılan haberlerle birlikte İstanbul’da ki tehlikenin diğer illerde de olup olmadığını ve belirtilerini sorgulamaya başladılar. Yalova’da ki durum ile ilgili açıklama ise Yalova Kasaplar Temin Tevzi Kooperatifi Başkanı Ferhat Güleç’ten geldi. Güleç, Yalova’da korkulacak bir durum olmadığının altını çizerek, “Vatandaşlarımız gönül rahatlığı ile kasaplarımızdan alışveriş yaparak et tüketebilirler” dedi.
Güleç sözlerine şu şekilde devam etti, “İstanbul’da ortaya çıkan vaka sonrasında halkımızda tedirginlik yaşandığını gözlemledik. Ancak halkımızın içi rahat olsun. Biz, sadece Şarbon konusunda değil tüm hastalıklara karşı tedbirliyiz. Bu konuda hassas ve titiz bir çalışma içerisindeyiz. Kentimizin her noktasında esnafımız halkımıza hizmet vermekte. Müşterileri ile aile ilişkisi içerisinde onlara en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktalar. Yalova’mızda bu konuda her hangi bir riskli durum söz konusu değil. Halkımız gönül rahatlığıyla kasaplardan alışveriş yapıp, et tüketebilirler” dedi.

YORUM EKLE