Kanlarıyla Hayat Verdiler

Uludağ Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (UEDAŞ) personeli kan bağışında bulunarak kanlarıyla ihityaç sahiplerine hayat verdiler.

Kanlarıyla Hayat Verdiler
 Kızılay Kan Bağışı Merkezi kan bağışlarını kabul etmeye devam ediyor. Bu kapsamda UEDAŞ'tan gelen talep doğrultusunda UEDAŞ Yalova İşletmesine giden Kızılay personeli stant kurarak kan bağışı aldı. UEDAŞ personelinin yoğun ilgi gösterdiği kampanya da 50 ünitenin üzerinde kan bağışı toplandı. Yalova'nın kan bağışı konusunda duyarlı bir il olduğunu dile getiren Kızılay Kan Bağışı Merkezi Doktoru Sanem Ondur, "Kış aylarında kan bağışına daha fazla ihtiyaç duyuluyor. Zira olumsuz hava şartları dolayısıyla kan bağışı sayısı çok düşüyor. Oysa kan talebi neredeyse hiç azalmıyor. Bu kapsamda UEDAŞ'tan yapılan kan bağışı çok önem kazandı. Bağışladıkları kanlarla birilerine hayat verdiler. Özellikle kampanyanın düzenlenmesinde katkısı olan Mali ve İdari İşler Yönetmeni Nevzat Zaim ve bağışta bulunan tüm personele teşekkür ediyorum" dedi. 

UEDAŞ personelleri ise bundan sonra da kan bağışına devam edeceklerini dile getirerek tüm kurum ve kuruluşlarında belirli periyotlarla kan bağışında bulunmalarını istediler. 

YORUM EKLE