Kaymakam Özyiğit Hastaları Ziyaret Etti

Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, günlük çalışma temposu içinde ilçe halkının acılarını ve dertlerini paylaşmak adına hasta ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Kaymakam Özyiğit Hastaları Ziyaret Etti

Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Altınova Evde Sağlık Birimi ekipleri ile birlikte hastalara ev ziyaretleri gerçekleştirdi.

Hasta ve hasta yakınlarıyla bir süre sohbet eden Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, sağlık hizmetlerinin kalitesinin her geçen gün arttığına da dikkat çekti.  Özyiğit, "Sağılık insanın en büyük hazinesi. Hayata küsmeden, en olumsuz şartlarda bile hep yapılabilecek güzel şeylerin olduğunu düşünerek hareket etmek gerekir. Hastalıkla mücadele etmek zorunda kalan değerli büyüklerimin ihtiyaç ve sıkıntılarını soruyor elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz. Biz annemiz ve babamızdan hasta ve yaşlıları ziyaret etmeyi gördük. Sağlık hayattaki en önemli şey ve Allah kimseyi sağlığından etmesin" dedi.

Hasta ve hasta yakınları ise, evlerine gelerek kendilerini ziyaret eden Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit’e bu nazik ziyaretleri için teşekkür ettiler.

YORUM EKLE

banner137

banner138