Özel Atakent Hastanesi Doktorları Bir Araya Geldi

Özel Atakent Hastanesi ve Cerrahi Tıp Merkezi doktorları, tıp merkezi terasında gerçekleştirilen etkinlikte bir araya geldi.

Özel Atakent Hastanesi Doktorları  Bir Araya Geldi

Nisan ayı itibari ile yeni yönetimine kavuşan Özel Atakent Hastanesi, tüm branşlarda uluslararası standartlara uygun sağlık hizmeti sunma anlayışı doğrultusunda hızlı bir yapılanma içine girmişti. Yalova ve çevresinde bulunmayan tıbbi kadrolarda özellikle akademisyen hekimlerle çalışmaya başlayan Hastane, yeni bir büyüme hamlesi ile temmuz ayında Zeytin Tıp Merkezi’ni mülkiyeti ile birlikte devralmıştı. Çağdaş uygulamalar ve teknolojik gelişmelerle sağlık hizmetini en iyi şekilde sunmayı amaç edinen Özel Atakent Hastanesi ile Atakent Cerrahi Tıp Merkezi ismi ile hasta kabulüne devam eden tıp merkezi doktorları düzenlenen etkinlikte bir araya geldi. Hekimler, yeni mimari dizaynı ile hizmet sunmaya devam eden tıp merkezini gezerek olanakları hakkında bilgi aldı.

Hızla büyümenin ve bir aile olmanın hazzını yaşadıklarını dile getiren Özel Atakent Hastanesi Genel Müdürü Güven Hocaoğlu ve Tıp Merkezi Genel Müdürü olarak hizmet sunması için prensip anlaşmasına varılan eski Yalova İl Sağlık Müdürü Hakan Sezen, tüm hekimlerin profesyonel ve kaliteli sağlık hizmeti sunabilmesi için gereken her türlü imkanın sağlayacaklarını dile getirerek teşekkür etti.

YORUM EKLE

banner137

banner138