banner123

Salman ve Kurt’tan Hacı’ya Ziyaret

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ve Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt, Yalova Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Recep Hacı’yı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler.

Salman ve Kurt’tan Hacı’ya Ziyaret

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt ile birlikte Yalova Devlet Hastanesi Başhekimi Hacı’yı ziyaret ederek sağlık ve Yalova hakkında sohbet ettiler. Başhekim Recep Hacı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, başkanlara teşekkür etti.

Hasta ziyareti gerçekleştirdiler

Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt, Yalova Devlet Hastanesi'nde tedavi gören eniştesi Burhan Felek Bozkurt ile İsmail Şener’i ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.  Başkan Avni Kurt’un yapmış olduğu hasta ziyaretinde yanında Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman da yer aldı. Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt Burhan Felek Bozkurt ile İsmail Şener’in durumları hakkında bilgi alarak geçmiş olsun dileklerini iletti. Hasta ve hasta yakınları, kendilerini ziyaret eden Başkan Kurt’a  bu nazik ziyaretleri için teşekkür ederek; çalışmalarında başarılar dilediler.

YORUM EKLE