banner131

“3-0 Yapacağız”

CHP genel merkezinde gerçekleştirilen grup toplantısına katılan CHP Yalova İl Başkanı Ertan Şener, Cumhurbaşkanlığı adaylığı için güçlü isimler arasında gösterilen CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce’yi de ziyaret etti. Şener ardından yaptığı açıklamada, “24 Haziran’da Yalova’da 3 milletvekilini de CHP alacak” dedi.

“3-0 Yapacağız”

CHP Yalova İl Başkanı Ertan Şener ve il yönetimi TBMM’de gerçekleştirilen CHP Grup Toplantısı’na katıldılar. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yaptığı konuşmayı CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce ile birlikte izleyen CHP İl Başkanı Ertan Şener ardından partililerle birlikte İnce’nin ofisine geçtiler. CHP Yalova İl Örgütü’nü misafir etmekten çok büyük bir mutluluk duyduğunu vurgulayan Muharrem İnce, “Yalova İl Başkanımız Ertan Şener’in ve İl Örgütü Yönetim ve üyelerimizi burada görmek beni memnun etmiştir. Örgüt olma gereği budur. Cumhurbaşkanı adaylığına adım geçiyor. Sizlere belirteyim ki, bu görev verilsin verilmesin bizler Parti adına ve Partimiz için çok çalışacağız. Bu seçimler ülkemiz geleceği ve Parlamenter sistem için büyük önem taşıyor. Herkes bunun farkında olsun. Ama kimse bize Ekmelettin gibi bir adayı da dayatmaya kalkmasın. Aynı suda iki defa yıkanılmaz. Çok çalışmam gerektiğini biliyorum. Bunun niçin sizlerin de aynı anlayış içinde olduğunuzu biliyorum. Ülkemiz için hayırlısı olsun” dedi.


Adı Cumhurbaşkanlığı adaylığı için geçen en güçlü isim olan Muharrem İnce’yi desteklediklerini dile getiren Yalova İl Başkanı Ertan Şener ise,  “Biz bir aileyiz. Tabi ki ailemiz için de birinin ülkemiz adına iyi yerlere gelmesi bizlere gurur verir. Bu gururun heyecanını yaşıyoruz. Vekilimizin adının Cumhurbaşkanlığın da geçmesi bunun için yeterli değil mi? Vekilimiz merak etmesin tüm CHP’lilerin, sokağın Muharrem İnce adında birleştiklerini görüyoruz. Buda bizi oldukça umutlandırıyor. Yalova İl Örgütü olarak Vekilimizin her zaman yanında olduğumuzu ve Yalova’da da 24 Haziran seçimlerinde de 3-0 yaparak bunu kanıtlayacağız. Ülkemiz için hayırlısını diliyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2018, 00:03

Taha Arslan

YORUM EKLE