Ak Gençlerden “Çevre Hareketi”

AK Parti Yalova Gençlik Kolları üyeleri, ‘AK Gençlik Çevre Hareketi’ kapsamında Araştırma Sahili’nde çevre temizliği yaptı.

Ak Gençlerden “Çevre Hareketi”

AK Parti Gençlik Kolları Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı çevre ve doğa temizliğine duyarlılık oluşturmak adına ‘AK Gençlik Çevre Hareketi’ sloganıyla 81 ili kapsayan eş zamanlı örnek bir etkinlik düzenledi. AK Parti Yalova İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Karamercimek ve partili gençler, Araştırma Sahili’nde yerlere atılan çöpleri topladı.

“Yarının doğasını bugünden korumaya başlamalıyız”

Asıl temizliğin kirletmemek olduğunu ifade eden İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Karamercimek, “Teşkilatımızla ve yurttaşlarımızla bir araya gelerek bu farkındalık hareketimizi kentlerimizi çöplerden arındırarak başlatıyoruz. Bilmemiz gerekir ki asıl temizlik kirletmemektir. Bizler gelecek nesillerimize daha temiz bir doğa bırakmak istiyorsak yarının doğasını bugünden korumaya başlamalıyız. Çünkü çevreyi kirletmek kendi varlığımızı yok etmektir. Kendimiz kadar yaratılanlara saygı duymamız bunu gerektirir. Bu vesile ile etkinliğimize katkı sunan herkese teşekkür ediyoruz. Tüm insanlığa daha temiz bir çevrede mutlu ve sağlıklı bir yaşam diliyoruz” dedi.

YORUM EKLE