AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığına Şahin Atandı

AK Parti Yalova Gençlik Kolları Başkanı Furkan Karamercimek’in görevinden istifa etmesi sonrasından bu göreve AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanlığı tarafından Fatih Şahin atandı.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığına Şahin Atandı

AK Parti Yalova Gençlik Kolları başkanı Furkan Karamercimek, 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimde farklı bir görev düşündüğünü gerekçe göstererek görevinden istifa etmişti. Bunun üzerine AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş bu göreve Fatih Şahin’i atadı. Atama sonrasında kısa bir açıklama yapan Şahin, “Böylesi önemli bir göreve getirmenin heyecanı ve mutluluğu içerisindeyim. Bana bu görev layık gören başta AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş’e, AK Parti İl Başkanımız Yusuf Ziya Öztabak ve yöneticilerimize teşekkür ederim. 2019 yılında yapılacak olan yerel seçim öncesinde bana verilen bu görevin sorumluluğu ve bilinci içerisinde elimden gelen tüm gayreti ortaya koyacağımdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Fatih Şahin kimdir?

1990 yılında Yalova’da doğdu. İlk ve Orta Öğretimini tamamladıktan sonra Yalova Anadolu Öğretmen Lisesi’nden mezun oldu. Daha sonra Maltepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği bölümünü tamamladı. Yalova’da ailesiyle birlikte İnşaat Ve Gayrimenkul sektöründe ticaret yapmaktadır. Genç MÜSİAD yönetim kurulu üyeliği devam etmektedir.

Taha Arslan

YORUM EKLE