Ak Parti’den Dev İftar Sofrası

AK Parti Yalova İl Başkanlığı tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda iftar düzenlendi.

Ak Parti’den Dev İftar Sofrası

Yoğun katılımla gerçekleşen iftar programına katılanları AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Milletvekili Adayları Ahmet Büyükgümüş, Meliha Akyol, Hasan Özçelik girişte karşıladılar. İftar programının açılış konuşmasını yapan AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, “AK Parti il başkanlığı olarak gerçekleştirdiğimiz bu organizasyonda, bu büyük kalabalıkta değerli hemşerilerimizi burada görmekten mutluluk duyuyoruz. Bu akşam soframızı paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum. Allah oruçlarımızı kabul eylesin. 14 Haziran Perşembe günü Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, bu meydanda sizlerle beraber olacak. Kendisini coşkulu bir kalabalıkla karşılayacağız” diye konuştu.

Birinci sıra milletvekili adayı Ahmet Büyükgümüş ise, “Teşkilatımız her kademesiyle 14 Haziran’da Cumhurbaşkanımızı coşkuyla karşılamaya, 24 Haziran’da da zafer kazanmaya hazır. 14 Haziran günü Cumhurbaşkanımızın bu meydanda bize sürprizleri olacak. Önümüzdeki dönem Yalova’nın önünü açacak projeleri açıklayacak. Teşkilat olarak bize hedefler koyacak. Bizim öncelikle yapmamız gereken herkesi mitinge seferber edeceğiz. Eşimiz dostumuz, arkadaşımız herkesle beraber Yalova’da, burada bulacağız. Cumhurbaşkanımızın Yalova’ya gösterdiği öneminin göstergesidir bu miting. Büyükşehirlere gidiyor. Yalova’nın potansiyellerinin o kadar farkındaki. Ben cumhurbaşkanlığı ekipleriyle görüşüyorum. Yalova hakkında bilgilendiriyorum. O yüzden mitingin olabildiğince coşkulu geçmesi ve bunu cadde ve sokaklara yaymamız lazım. Vakit Yalova vaktidir. ” dedi.

AK Parti Yalova Milletvekili adayları Melih Akyol ve Hasan Özçelik’te yoğun kalabalığa konuşarak Yalova’da birlik ve beraberlik ve hizmet için vargüçleri ile çalışacaklarını dile getirdiler.

Taha Arslan

YORUM EKLE