Bağatar Hizmet Müjdesi İle Döndü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Ankara’da görüşen AK Parti Yalova İl Başkanı MuğlimBağatar, Cumhurbaşkanının Yalova’ya yapılacak her yatırıma destek sözü verdiğini dile getirdi.

Bağatar Hizmet Müjdesi İle Döndü

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Yalova İl Başkanı MuğlimBağatar yeni yönetimiyle birlikte temaslarda bulunmak için Ankara’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüştü. Görüşme yaklaşık 45 dakika sürdü.

Görüşme sonrasında Bağatar, “Görüşmenin oldukça verimli geçti ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ziyarette Yalova’ya verdiği önemden bahsetti. Önümüzdeki seçim süreci ve Yalova için üretilecek yeni projeler hakkında bizde Cumhurbaşkanımıza bilgiler aktarma fırsatı bulduk. Sunduğumuz tüm projelerin Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı heyecanlandırdıve bu konuda tam destek vereceği müjdesini de bize söyledi. “ dedi. Erdoğan’ın Yalova’ya oldukça önem verdiğini aktaran Bağatar, önümüzdeki yerel seçimlerde Yalova’nın Ak Belediyecilikle mutlaka buluşturulması gerektiğini gerek seçimden önce gerekse seçimden sonra halkın beklentilerinin ve çözüm bekleyen problemlerinin yakından takip edilerek çözüme kavuşturulması gerektiğini belirttiğini bildirdi.

YORUM EKLE

banner137

banner138