banner131

Başkan Bağatar Hızlı Başladı

Esnaf ve vatandaşlar ile bir araya gelen AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, “Yalova’da değişim olması gerektiği yönünde ciddi bir kanaat var” dedi.

Başkan Bağatar Hızlı Başladı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Yalova İl Başkanlığına atanan Muğlim Bağatar görevi devraldıktan sonra hızlı bir şekilde çalışmalara başladı. Esnaf ve vatandaşla kucaklaşan Başkan Bağatar, partililer ile birlikte Yalovaspor takımını ziyaret edip futbolculara başarılar diledi. Daha sonra esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen AK Partili heyet, vatandaşlarla bire bir istişareler gerçekleştirip talep ve temennileriyle birlikte yerel seçimlere ilişkin görüşlerini dinlediler.

Uğradığı her işyerinde hayırlı olsun dileklerini de kabul eden Başkan Bağatar, kendisine yöneltilen sorulara da cevap verdi. Zaman zaman sokakta yolunu kesen ve kendisine sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlarla da görüşen Bağatar, esnafın birçoğu ile kent için yapılması gereken hizmetler konusunda sohbetler gerçekleştirdi. Yalova’nın hak ettiği değere kavuşmasına az kaldığını ifade eden Başkan Bağatar, “Yalova’yı AK Belediyecilikle buluşturmanın zamanı geldi. Belediye Başkan Adayımız Yusuf Ziya Öztabak özverili bir şekilde Yalova’nın geleceğini şekillendirecek projeler için hazırlanıyor. Bu konuda tabiî ki en büyük desteği vatandaşlardan alacaktır. Yalova Belediyesi AK Parti ile yeni bir heyecan ve marka değeri kazanacaktır. Kentle bütünleşme anlamında, halka dokunmak suretiyle de sağlıklı bir seçim propagandası çerçevesinde faaliyetlerimizi yürüteceğiz. Heyecan verici bir süreç olduğunu düşünüyorum. Yalova’da bir değişim olması gerektiği yönünde ciddi bir kanaat var. Bizler de AK Parti teşkilatının bütün kademeleri ile birlikte bu faaliyetleri etkin bir şekilde hayata geçirmeye çalışacağız” dedi.

Taha Arslan

YORUM EKLE