BBP Açılışında Birlik Görüntüsü

Büyük Birlik Partisi (BBP) açılışı kelimenin tam anlamıyla tam bir birliktelik görüntüsüne sahne oldu. AKP Yalova İl Başkanı Mustafa Pehlivan, CHP Yalova Belediye Başkan aday adayı Vefa Salman ve MHP İl Genel Meclisi adayı Özkan Şenel açılışa katılıp kurdeleyi birlikte kestiler.

BBP Açılışında Birlik Görüntüsü
 BBP Yalova İl Teşkilatının yeni binası düzenlenen törenle hizmete girdi. Açılış töreni sıkça görmeye alışık olunmayan bir tabloya da sahne oldu. Açılışa Yalova Belediye Başkan Vekili Kasım Avar, AKP Yalova İl Başkanı Mustafa Pehlivan, CHP Yalova Belediye Başkan aday adayı Vefa Salman, DP Yalova Belediye Meclisi Üyesi Halit Güleç ve MHP İl Genel Meclisi adayı Özkan Şenel' de katıldı. Açılışta kısa bir konuşma yapan BBP Yalova İl Başkanı Talp Bayburtlu yeni binanın hayırlara vesile olmasını diledi. BBP Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Hakkı Öznur ise konuşmasında ülkenin her zamankinden çok birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunu söyledi. Ülke üzerinde ABD ve İsrail odaklı hain oyunların oynandığına dikkat çeken Öznur Türk halkının bu oyunlara düşmeyeceğine inandığını söyledi. Ardından yapılan duanın ardından BBP Yalova İl Binasının açılış kurdelesini BBP Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Hakkı Öznur, BBP Yalova İl Başkanı Talip Bayburtlu, BBP GİK Üyesi Fikret Kır, Yalova Belediye Başkan Vekili Kasım Avar, AKP Yalova İl Başkanı Mustafa Pehlivan, CHP Yalova Belediye Başkan aday adayı Vefa Salman  ve DP Yalova Belediye Meclisi Üyesi Halit Güleç birlikte kestiler.

BBP açılış sonrasında 2 ilçe Belediye Başkan adayını da açıkladı. BBP'nin Çıarcık Belediye Başkan adayı Mehmet Ali Acar olurken Mahmut Özkaya'nın ise BBP Altınova Belediye Başkan adayı olduğu duyuruldu. 

YORUM EKLE