Beştaş, “İlçede İstihdam Arttırılmalı“

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Armutlu Belediye Başkan adayı Atalay Beştaş Armutlu'ya istihdam sağlayacak bir çok projeyi kazandıracaklarını söyledi. Beştaş ilçede MHP'ye her geçen gün artan ilginin de kendilerini sevindirdiğini dile getirdi.

Beştaş, “İlçede İstihdam Arttırılmalı“
 MHP Armutlu Belediye Başkan adayı Atalay Beştaş ilçede çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Halktan da büyük ilgi gördüğünü dile getiren Beştaş, ilçenin en büyük sorununun işsizlik olduğunu dile getiriyor. İstihdamı arttıracak bir çok projesinin bulunduğunu dile getiren Beştaş, "İlçemizin sahil şeridi üzerinde yapılacak olan çok amaçlı tesis ile ilçedeki işsizlik sorununa çözüm bulacağız. İlçeyi 4 mevsim hareketlendirecek projelerimiz var. Tek hedefimiz ilçemize hizmet. Bizde bu yola baş koyduk" dedi. 

Seçim sürecinde kırıcı yıkıcı hiçbir açıklama ya da beyanda bulmamam kararı aldığını da dile getiren Beştaş, "Benim amacım halkıma kendimi, projelerimi ve nasıl hizmetler sunabileceğimi anlatmak. Herkesin kendine göre projeleri vardır. Ben sadece kendimi anlatacak kırıcı hiçbir söz kullanmayacağım. Takdir halkımızındır. Onlar kimi istiyorlarsa onu sandıktan çıkartırlar" şeklinde konuştu. 

YORUM EKLE

banner137

banner138