BTP Merkez İlçe Sarıbaş’la devam

Bağımsız Türkiye Partisi İl teşkilatında geçtiğimiz günlerde yapılan seçimlerin ardından Merkez İlçe Başkanı Resul Sarıbaş bir kez daha başkanlığa seçildi.

BTP Merkez İlçe Sarıbaş’la devam

Seçimin ardından yapılan ilk toplantıda ise görev dağılımı gerçekleştirildi. Buna göre Merkez  İlçe Başkanı Resul Sarıbaş olurken, Volkan Aydın ve Fuat Albayrak ilçe başkan yardımcılığına getirildi. Merkez İlçe Sekreteri Ferhat Demir, Halkla İlişkiler Sorumluları ise Tolga Erkan ve Hamza Sarıbaş olarak belirlendi. Yedeklerde ise Zafer Kaya, İsmail Saka ve Kökay Gündoğdu yer aldı. Görev alan ekibi hafta sonunda ziyaret eden BTP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Kepekçi de, tebriklerini ileterek başarılar dilediğini belirtti.

 Sarıbaş, “BTP’de birleşelim”

BTP Merkez İlçe Başkanı Resul Sarıbaş, “Partimizin genel başkanı Haydar Baş, yedi tane uluslararası milli ekonomi kongresi düzenlemiştir. Kongreye katılan bilim adamları milli ekonomi modeli ile ilgili görüşlerinde, dünyadaki bütün insanların yararına olduğunu özellikle vurgulamışlardır. Bir çok ülke, başta Rusya olmak üzere partimizin projelerini uygulamaya başlamışlardır. Rusya bir adım daha ileri giderek Genel Başkanımız Prof. Dr. Haydar Baş’ı ülkesine davet ederek projelerimizi tam uygulamak istediğini belirtmiştir. Meclisinde halkına bir seminer vermesini istemiştir. Genel Başkanımız yeter ki insanlar istifade etsin, diyerek bu daveti kabul etmiş, eylül veya ekimde Rusya’ya gitmeye söz vermiştir. Yabancılar bir Türk evladından istifade etmenin yollarını ararken bizim başımızdaki yöneticiler icazeti okyanusun ötesinden almaktalar. Ülkemizi bir numara süper kainat devleti görmek istiyorsak Milli Plan ve Projeleri olan BTP’de birleşelim. Aksi takdirde yavaş yavaş batmaya devam ederiz” açıklamasında bulundu.

 

YORUM EKLE