“Çamurlu Yol Bırakmayacağız”

Kadıköy Belediye Başkanı Mehmet Şahin beldedeki yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmaları bizzat takip eden Şahin, “Beldede çamurlu yol bırakmayacağız” dedi.

“Çamurlu Yol Bırakmayacağız”

Kadıköy Belediyesi ortaya koyduğu çalışmalarla göz dolduruyor. Bu kapsamda belde de yol yapım çalışmalarına da ağırlık veriliyor. Belediye imkanlarıyla sürdürülen çalışmalarda bozulan yollar onarılırken yerleşime açılan noktalara ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla yeni yollar da açılıyor. Yolun medeniyet olduğunu dile getiren Kadıköy Belediye Başkanı Mehmet Şahin, “Ulaşamadığın yere hizmet de götüremezsin. Ulaşılamayan yer de yerleşim de medeniyette olmaz. İşte biz bu mantıkla hareket ediyoruz. Öncelikle beldedeki mevcut yolları tamamıyla modernize ettik. Ardından yeni yerleşim alanlarına yollar açtık. Bu yolların da gerek parke ve gerekse sıcak asfalt kaplama işlerini de yapıyoruz. Şunu net olarak söyleyebilirim ki beldede çamurlu yol bırakmayacağız. Bu amaç için elimden geldiği kadar çalışacağım” dedi.
Şahin’in bu çalışmaları belde halkından da tam destek alıyor. Vatandaşlar, “Başkanımız göreve geldiği ilk günden beri neredeyse hiç durmaksızın çalışıyor. Altyapıdan üst yapıya kadar her alanda beldemize hizmet üretiyor. Belediyemizin çalışmaları ile beldemiz modern bir görünüme kavuştu. Eskiden yollarımız çok bozuktu. Ancak artık bozuk yol görmek mümkün değil. Kendisine çok teşekkür ediyoruz” dediler.

YORUM EKLE

banner137

banner138