CHP Altınova’da Parti Okulu Eğitimi

CHP parti okulu eğitim seminerleri Altınova İlçe Örgütüyle devam etti. Parti okulu eğitim seminerine Altınova İlçe Yönetimi ve parti üyeleri katıldılar.

CHP Altınova’da Parti Okulu Eğitimi
CHP İl Eğitim Sekreteri Özcan Akçay, İlçe Başkanı Yener Yiğit ve Parti okulu eğitmenlerinden Mustafa Aslan, Sipahi Dinçer, İlçe eğitim sorumluları Cemalettin Kılıç, Nuri Gezer, Veysel Uzun'un katılımlarıyla Altınova CHP üyelerine iki günlük eğitim verildi.

Parti Okulu eğitim çalışmalarının açış konuşmasını yapan CHP İl Eğitim Sekreteri Özcan Akçay, eğitim çalışmalarında, Partinin temel değerlerinin, kavramlarının anlaşılması, bilgi ve pratiğin geliştirilmesi, toplumun sorunlarını çözme ve örgütlülük düzeyinin artırılmasını amaçladığını söyledi. CHP  Altınova İlçe Başkanı Yener Yiğit ise yaptığı konuşmada,  eğitimlerin bireylerde davranış değişikliği oluşturmak için yapıldığını hatırlatarak, hızlı değişim ve gelişimlerin yaşandığı bir dönemde, yeniliklere açık olabilmenin yolunun hayat boyu eğitimden geçtiğini söyledi. Altınova’da 2 gün süren eğitiminin ilk gününde, CHP Tarihi, CHP Tüzüğü, kadın- erkek eşitliği, insan hakları, sosyal demokrasi, halkla ilişkiler ve iletişim eğitimleri verilirken ikinci gününde ise sosyal proje uygulamalarının teknik ve yöntemleri aktarıldı.
YORUM EKLE

banner137

banner138