banner123

Doğan’dan Taşköprü açılışlarına tepki

Hafta sonunda Yalova Valisi Esengül Civelek’in de katılımıyla Taşköprü Beldesi’nde gerçekleşen bir dizi açılışla ilgili konuşan Taşköprülü CHP İl Genel Meclis Üyesi Bahar Doğan, yıllardır zaten var olan tesislerin, bakımdan geçirilip boyanarak, yeni yatırım olarak açılış törenleri yapılmasının, ‘Eşeği yeniden boyayıp satmak’ olduğunu söyledi.

Doğan’dan Taşköprü açılışlarına tepki

Taşköprü’de, Yalova Valisi Esengül Civelek, AKP Yalova Milletvekili Temel Coşkun, Çiftlikköy Kaymakamı Hasan Öztürk, Taşköprü Belediye Başkanı Şaban Ertan ve AKP İl Başkanı Mustafa Pehlivan’ın da katıldığı açılışlarla ilgili tepki, Bahar Doğan’dan geldi.

Başak Sitesi Çocuk Parkı, 28 günde yapılan Demir Köprü, Muhacır Mustafa Parkı, Belediye Parkı, Kapalı Spor Salonu ve Halı Saha’nın açılışlarının yapılmasının göz boyamaktan başka bir şey olmadığını söyleyen Doğan, “Uyanık çocuğun eşeği yeniden boyayıp babasına satması gibi, bunlar da yıllardır var olan tesisleri yeniden boyayıp elden geçirip sanki temeli atılıp bitirilmiş yeni tesislermiş gibi açılışını yapmışlar. Halkı kandırmaya kimsenin hakkı yok” diye konuştu.

 

 

YORUM EKLE