DSP’ye Genel Merkez’den ziyaret

Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Sekreter Yardımcısı Müzeyyen Okur ve DSP Genel Merkez Kadın Kolları Koordinatörü ve Parti Meclis Üyesi Nursel Kızılırmak, DSP Yalova İl Başkanlığı’nı ziyaret ettiler.

DSP’ye Genel Merkez’den ziyaret
Okur, üyeler ile tekrardan görüşmek amacıyla ziyaretleri tüm Türkiye’de yaptıklarını dile getirdi.DSP Yalova İl Başkanı Cemal Bayram, ülkenin durumunun iyiye gitmediğini belirterek özgürlük ve bağımsızlık için DSP’nin yeniden harekete geçtiğini söyledi. Türkiye’nin geleceğini endişe içinde izlediklerini belirten Başkan Bayram, “Ülkenin tekrardan DSP’ye ihtiyacı var ve halkımızdan bunu esirgemeyeceğiz.

Örgütlerimiz yeniden harekete geçiyor. Halkı yeniden DSP’ye çağırıyoruz. Gün bugündür. Amaç, hizmet yarışında öne geçmektir. Bülent Ecevit’in özlem duyduğu Türkiye’yi yaratmak için halkla buluşuyoruz. Siyasetteki çirkinliği kaldırarak uzlaşmacı siyaset ile DSP iktidarı sayesinde halkın yüzü yeniden gülecek. Tüm mahalle, ilçe ve köylerde yeniden örgütlenerek halkla buluşuyoruz. Genel Merkezden gelen Genel Sekreter Yardımcısı Müzeyyen Okur ve DSP Genel Merkez Kadın Kolları Koordinatörü ve Parti Meclis Üyesi Nursel Kızılırmak Türkiye’nin her ili tek tek gezerek bizlerle buluşuyor. Bizlerle yapılan görüş alışverişinin sonunda sorunları genel merkeze iletiyorlar.”dedi.

 

YORUM EKLE