İnce Bu Sözlerle Tıklanma Rekoru Kırdı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yalova Milletvekili ve Grup Başkanvekili Muharrem İnce TBMM kürsüsünden sert bir dille hükümeti eleştirdi. İnce'nin, "Milyonları evde zor tutuyorum dediniz. İşte burada çok haklıymışsınız. Gerçekten milyonları evde tutuyormuşsunuz" sözleri ise sosyal medyada tıklanma rekoru kırdı.

İnce Bu Sözlerle Tıklanma Rekoru Kırdı
 CHP Yalova Milletvekili ve Grup Başkanvekili Muharrem İnce TBMM'de yaptığı konuşmayla yine sosyal medyayı kırdı geçirdi. İnce TBMM'de yaptığı konuşmada, "Yüzde 50’yi evde zor tutuyorum dediniz, konuşursam kıyamet kopar dediniz, açıklarsam yer yerinden oynar dediniz, taraf olmayan bertaraf olur dediniz, milyonları evde zor tutuyorum dediniz. İşte burada çok haklıymışsınız. Gerçekten milyonları evde tutuyormuşsunuz. Gazeteleriniz yalanlı, dış politikanız kavgalı, enerjiniz pahalı… Valiniz Artema’lı, Bakanınız kınalı…Mahdumlarınız çelik kasalı… Polisiniz peruklu, hakiminiz uykulu, düzeniniz korkulu…Sağlığınız paralı, eğitiminiz sıfırlı, sınavlarınız kopyalı, ihaleleriniz fesatlı, adaletiniz çifte standartlı" diye konuşmuştu. 

İnce'nin bu sözleri sosyal medyayı adeta salladı. Milyonlarca kez tıklanan ve milyonlarca defa paylaşılan konuşma şimdiden ülkede en çok tıklananlar arasıda yerini aldı. 

YORUM EKLE

banner137

banner138