Kendir İyi Parti’nin 3. Adayı

İYİ Parti Yalova Belediye Başkanlığı için 3. Aday adayı Osman Kendir oldu. Kendir de aday adaylığı başvurusunu genel merkeze yaptı.

Kendir İyi Parti’nin 3. Adayı

İYİ Parti’de aday adaylığı yarışı kızışıyor. Yalova Belediye Başkan aday adaylığı için Rıdvan Acar ve Nur Gemalmaz’ın ardından partinin eski merkez ilçe başkanı Osman Kendir de belediye başkan aday adaylığı başvurusunda bulundu. İYİ parti Genel Merkezi’ne giden Kendir aday adaylığı başvurusunu İYİ Parti Genel Merkezi'nde Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kamil Erozan'a teslim etti. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Osman Kendir, “31 Mart 2019 Yalova Yerel Seçimleri’nde ‘İYİ Parti’ olarak kendi adayımızı çıkaracak olmamız nedeniyle ve şehrimizin hiç olmadığı kadar birleşmeye, elele vermeye ihtiyacının olduğu bu dönemde, sizlerin umutlarına çare olmak için Yalova Belediye Başkanlığı aday adaylığı müracaatını İYİ Parti Genel Merkezi'nde Sayın Genel Başkan Yardımcımız Ahmet Kamil Erozan'a teslim ederek göreve talip oldum” dedi.
Yalova’nın hizmete ihtiyacı olduğunu dile getiren Kendir, “Yalova’nın artık deneyimli liyakatli ellerde hak ettiği hizmetlere ulaşma zamanı geldi. İYİ Parti olarak biz buna talibiz. Partim beni aday gösterirse projelerimi halkımızla paylaşacak, bu projeleri nasıl hayata geçireceğimizi de kaynakları ile anlatacağız” diye konuştu.

YORUM EKLE