"MAHALLELERİMİZ TEŞKİLATLARIMIZIN OMURGASIDIR"

AK Parti mahalle toplantıları devam ediyor. Bu kapsamda topğlantılara katılarak mahalle yapılanmalarındaki üyelerle görüş alışverişinde bulunan AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, "Mahallelerimiz teşkilatlarımızın omurgasıdır" dedi.

AK Parti mahalle toplantıları devam ediyor. Bu kapsamda topğlantılara katılarak mahalle yapılanmalarındaki üyelerle görüş alışverişinde bulunan AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, "Mahallelerimiz  teşkilatlarımızın omurgasıdır" dedi.  
AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak İsmetpaşa ve Süleymanbey mahallerinin haftalık toplantısına katıldı. Partililerle sohbet eden ve görüş alışverişinde bulunan Öztabak burada mahalle teşkilatlanmalarının üstlendiği görevin önemine değindi. Öztabak, "Teşkilat olarak tam bir uyum ve disiplin içinde çalışacaklarını ifade eden Öztabak, mahalle teşkilatlarımız teşkilatlarımızın omurgasıdır, mahalledeki sorunları sıkıntıları sizler sayesinde göreceğiz, çözeceğiz.Sizlerin hasbi çalışmalarıyla kapı kapı dolaşacağız. Ev ziyaretleri yapacağız ve. Gençlik Kollarımızla birlikte toplumun nabzını tutacağız. Gençlerin gönüllerine nüfuz edeceğiz. Elini sıkmadık, hasbihal etmediğimiz bir kardeşimiz kalmayıncaya kadar birlikte çalışacağız. Herkesle ve her kesimle iletişim kurmalıyız. Gönlümüzü de kapımızı da bu milletin değerleriyle sorunu olmayan herkese açmalıyız. Bizim sorumluluğumuz 15 Temmuz’da bir kat daha artmıştır. O karanlık gece kaybedenler, niyetlerinden vazgeçmiş değiller. AK Parti'yi, milletin değerlerini, iradesini ve Kurucu Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı bu topraklarda daha güçlü kılmak bizim sorumluluğumuzdur. Vesayetçiler ve kirli güç odakları bu ülke topraklarından kovuluncaya kadar mücadelemize devam edeceğiz. İşte o zaman bu cennet Vatanımız tam olarak huzura kavuşacaktır" dedi.

 

YORUM EKLE