MHP'de Görev Değişikliğine Gidildi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yalova İl Başkanı Hasan Topçular, partisinin merkez karar yürütme kurulu kararıyla MHP’nin Yalova İl, Merkez İlçe, Altınova ve Çınarcık ilçe teşkilatlarına yeni yöneticilerin atandığını söyledi.

MHP'de Görev Değişikliğine Gidildi
 MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin ve Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin imzasıyla gönderilen genelgede, parti tüzüğünün 52. ve 54. maddeleri gereğince yeni atamaların yapıldığı belirtildi.

MHP İl Başkanı Hasan Topçular, 42 kişilik Yalova İl Yönetimin değiştiğini, Merkez İlçe Başkanlığına Erkan Yapıcı, Çınarcık İlçe Başkanlığına Tayfun İlgezdi, Altınova İlçe Başkanlığına Savaş Aygün’ün getirildiğini söyledi.

Toplamda 100’ü aşkın yöneticinin il ve ilçelerde değiştiğini vurgulayan Topçular “ Bizlerin isteği doğrultusunda yapılan atamalarla il ve ilçelerde gerekli değişiklikler yaşanmıştır. Yerel seçimlerde nedeniyle aday adaylığı nedeniyle istifa eden arkadaşlarımızın yerine il ve ilçelerde yeniden yapılanmalar gerçekleşti. Eski yönetici arkadaşlarımızın yanı sıra yeni isimlerde bu listelerde yer aldı. MHP’de görev yapmış arkadaşlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ederken bu göreve getirilen arkadaşlarımızı da kutluyor başarılar diliyorum” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138