MHP’den Aday Adayları Belli Olmaya Devam Ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yalova İl Disiplin Kurulu Üyesi Ömür Geçkin, görevinden istifa ederek İl Genel Meclis Üyeliği için aday adaylığını açıkladı.

MHP’den Aday Adayları Belli Olmaya Devam Ediyor
 MHP’nin ağır toplarından olan ve teşkilatta 12 sene görev alan Ömür Geçkin, partideki görevinden istifa ederek Yalova İl Genel Meclis Üyeliği için aday adaylığını açıkladığını söyledi.

MHP’den İl Genel Meclis Üyeliği için aday adaylığını açıklayan ilk isim Ömür Geçkin oldu. Mart 2014’te yapılacak olan seçimler için aday adayı olduğunu söyleyen Geçkin,  “ Yıllardır partime ve teşkilatıma hizmet ediyorum. Partimin her türlü etkinliğinde görev aldım ve senelerce partime bağlı kaldım. Önümüzdeki Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde Yalova İl Genel Meclis Üyeliği  için aday adaylığımı açıklıyorum. Halktan biri olduğum için vatandaşlarımızın sıkıntılarını ve dertlerini iyi biliyorum. Allah nasip ederse bu sıkıntıları, problemleri çözüme ulaştırmak için çalışacağım. Seçim çalışmalarımıza başladık, resmi adaylık başvurumuzu da yaptık. Cenab-ı Allah yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu. 

YORUM EKLE