Topçular, "Haddini Bil" dedi

MHP Yalova İl Başkanı Hasan Topçular, "MHP diye bir parti kalmamıştır" diyen İYİ Parti Milletvekili Aytun Çınar'a, "Haddini bil" diye seslendi.

 Topçular,

MHP Yalova İl Başkanı Hasan Topçular, "MHP diye bir parti kalmamıştır" diyen İYİ Parti Milletvekili Aytun Çınar'a, "Haddini bil" diye seslendi.
CHP'den istifa ederek İYİ Parti'ye katılan Aytun Çınar MHP'ye yönelik sert açıklamalarda bulunmuştu. "MHP diye bir parti kalmamıştır" diyen İYİ Parti Milletvekili Aytun Çınar'ın bu sözlerine bir tepki de MHP Yalova İl Başkanı Hasan Topçular'dan geldi. Topçular, "Partisinden istifa edip yeni oluşumdaki partiye geçen Aytun Çınar, tıpkı mensup olduğu oluşumdakiler gibi hadsiz yakışıksız cümleler sarf edip kendisini önemli bir siyasetçi, gibi gösterme çabasına girmiştir.  Kendisine sorulan bir soruya cevaben, artık MHP diye bir parti kalmamış deme cüretinde bulunan geçmişteki siyasi rengi alacalı bulacalı olan bu hadsiz şahsa haddini bilmeye davet ediyorum. Bu ve bunun gibi siyasi yüzsüzlerin yeri de Sayın Genel Başkanımın Dr. Devlet Bahçeli’nin dediği gibi siyasi mezarlıktır. Kendisini Milliyetçi diye atfeden bu gerizekalı şahıs bundan önceki partisinin PKK ve HDP ile yol arkadaşlığı yaptığında neden sesini çıkartmamış, sus pus oturmuş onun cevabını versin.  Bizim kimsenin gazını almak ya da kimseye gaz vermek gibi bir niyetimiz olmadı olamazda. Ancak senin ve ablalarının kriptolu birilerinin gazını alarak çıktığı bu yolda yalnız kalıp siyaset mezarlığına dönmeniz yakın olacaktır. Oluşumunuzda ne bir dava adamı ne bir inanç adamı vardır, Koltuk sevdası yüzünden bağlı olduğu partilerden atılan kovulan ne kadar siyasetçi var ise sizin yanınıza toplanmış bir koltuk bize de düşer mi sevdasına kapılmıştır.


O yüzden başta Aytun Çıray olmak üzere o oluşumdaki herkesi uyarıyorum sizin haddiniz yada denginiz MHP değildir. Gidin kendi sıkletinizde olanlar ile gönül eğlendirin. Aytun Çıray şunu da unutmasın onun yaşı kadar Genel Başkanımızın Devlet meselelerine ayırdığı zaman vardır.  Bundan sonra ki süreçte herkes kendi haddini bilsin, boş hayallere kapılıp darı ambarlarında sanmayın kendinizi. Popüler olmak istiyorsanız da bunu Genel Başkanımıza laf yetiştireceğim hayali ile yapmayın TV'lerde pek çok meşhur olma programlar var onlara katılabilirsiniz" dedi. 

YORUM EKLE