YRP İl Başkanı Mustafa Berber Oldu

Yeniden Refah Partisi Yalova İl Başkanlığına Dr. Fatih Erbakan tarafındanMustafa Berber atandı. Berber, “Artık Yeniden Refah var, Umut var, hep birlikte çok güzel günleri en yakın zamanda göreceğiz inşallah” dedi.

YRP İl Başkanı Mustafa Berber Oldu

Yeniden Refah Partisi (YRP) tanıtım toplantısı Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. YRP Genel Başkanı Fatih Erdoğan ve parti kurucularının katıldığı toplantının açılışında konuşan Fatih Erdoğan, “Milli Görüş sadece inanç özgürlüğü, sadece imam hatip, Kuran kursu ve başörtüsünden ibaret değildir. Milli görüş, sadece altyapı üstyapı hizmetlerinden, belediyecilik hizmetlerinden ibaret değildir. Milli görüş her şeyden önce yaşanabilir bir Türkiye'nin kurulması demektir” dedi.
Ardından partinin il başkanlarını açıklayan Fatih Erdoğan YRP Yalova İl Başkanlığına Mustafa Berber’in getirildiğini duyurdu. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Berber ise, “Milletimiz, ülkemiz ve bütün insanlık için; iyinin doğrunun, faydalının ve âdil olanın hâkim olması için, güçlünün değil haklının kazandığı bir dünya için tüm hemşerilerimizle birlikte çalışacağız. Partimiz ve Yalova’mız için hayırlı olsun. Artık Yeniden Refah var, Umut var, hep birlikte çok güzel günleri en yakın zamanda göreceğiz inşallah. Hızla il ve ilçe yönetim kurullarımızı kurmak suretiyle milletimize hak ettiği belediyecilik ve hükümet hizmetlerimizi vermek üzere Yeniden Refah Partisi Yalova İl Başkanlığı olarak hazır hale geleceğiz” dedi.

Taha Arslan

YORUM EKLE