15 Temmuz Şehitlerini Anma Turnuvasında Kazananlar Belli Oldu

Subaşı Belediyesi ve Satranç İl Temsilciğinin düzenlemiş olduğu “15 Temmuz Şehitlerini Anma Satranç Turnuvası” sona erdi. 12-13 Temmuz tarihleri arasında Subaşı Hacı Saruhan Ortaokulu’nda yapılan organizasyonda 5 ilden 72 sporcu mücadele etti.

15 Temmuz Şehitlerini Anma Turnuvasında Kazananlar Belli Oldu

Turnuva 18 yaş ve altı genel ile kadınlar kategorileri ayrı olmak üzere iki farklı kategoride 35 dakika 30 saniye eklemeli tempoda yapıldı. Müsabakaların ardından dereceye giren sporculara ödüllerini Altınova Kaymakamı Zafer Engin, Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Satranç İl Temsilcisi Erkan Şat tarafından takdim edildi.

İki gün boyunca kıran kırana geçen müsabakalarda genel kategori birincisine kupa tablet, ikinci ve üçüncülerine kupa kulaklık, kadınlar kategorisi birincisine kupa bisiklet ikinci ve üçüncülerine kupa, kulaklık hediye edildi. Her iki kategorinin en başarılı her yaş grubu sporcularına madalya ve satranç takımı verildi.

Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz,” Belediyemiz ve Satranç Federasyonu İl Temsilciliği ile ortaklaşa düzenlemiş olduğumuz 15 Temmuz Şehitlerini Anma turnuvamızın ödül törenini gerçekleştirdik. Katılımcılara ödüllerini Altınova Kaymakamımız Zafer Engin ile birlikte takdim ettik. Yarışmamıza katılım sağlayan tüm sporcularımızı yürekten tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.

YORUM EKLE