Acar Akademide çalışmalar sürüyor

Acar Akademi Yaz Futbol Okulu yaptığı çalışmalarla her geçen gün adından söz ettirmeye devam ediyor. Eğitim alan minik futbolcu adayları eğlenceli vakit geçirmeyi de ihmal etmiyorlar.

 Acar Akademide çalışmalar sürüyor

Arena 77 Halı Saha Tesislerinde Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın 3 günü futbol okulu çalışmalarına devam ettiriyor.

Çalışmaların çok zevkli ve renkli geçtiğini ifade eden futbol okulu antrenörü Yılmaz Kalaycı, “Acar Akademi Futbol okulunun ana hedefi sportif etkinlikler yoluyla topluma kaliteli bireyler kazandırmaktır. Bu amaçla okulumuz çocuklarımız için futbol alt yapı eğitimini en doğru şekilde vermeyi amaç edinmiştir. 05-12 yaş gurubu çocuklarımızın sağlıklı eğlenceli ve güvenli futbol ortamına her yaş gurubu için uygun olan temel büyüme gelişme ve psikolojik ilkeler doğrultusunda futbola özgü beceriler koordinatif özellikler oyun kuralları bilgisi kazandırmayı hedefleyen futbol okulumuz iki ayrı dönemde yaz-ve kış dönemi olarak hizmet vererek yıl boyu devam edecektir. Acar Akademi Futbol Okulu olarak futbol eğitimi almayan çocuk kalmaması için çalışıyoruz. Çocuklarımıza verilen eğitimin bedensel ve ruhsal açıdan sağlıklı bir yapı ile geleceğe olan güvene dönüşeceğine inanarak tüm çocukları Acar Akademi Futbol Okulumuza bekliyoruz. Okulumuz Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri saat 10:00-14:00 saatleri arasında Arena 77 Halı Saha Tesislerinde devam etmektedir. Şu an itibari ile okulumuzda kayıtlı 108 çocuğumuz bulunmakta ve eğitim almaktadır. Çalışmalarımız tüm hızıyla sürecek ve okulların açılmasıyla birlikte Cumartesi-Pazar günleri hafta sonu eğitime yıl boyunca devam edilecektir” şeklinde konuştu.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138