banner123

Acarspor Futbol Okulu Çalışmalarını Sürdürüyor

Yalova’nın lokomotif kulüplerinden olan Acarspor yeniden yapılanmaya giderken yaz dönemi için açtığı futbol okulunda çalışmalar devam ediyor.

Acarspor Futbol Okulu Çalışmalarını Sürdürüyor

Adnan Menderes Mahallesi TOKİ Konutlarında bulunan yer alan Sarı Lacivertli ekibin tesislerinde -13 yaş futbol okuluna kayıtları ise devam ediyor. Yalova’nın eğitimli ve genç teknik adam Samet İkiz ve kaleci antrenörü Serdar Selami gözetiminde yapılan çalışmalar keyifli geçiyor.

Futbolda sayısız başarıya imza atan Acarspor, yeni dönemde tesisleşmesini tamamlamasıyla birlikte jimnastik branşının yanı sıra basketbol ve voleybolda da faaliyetlerine başlayacak.

Acarspor’un genç ve dinamik antrenörü Samet İkiz, “ Yalova’ya yeni yıldızlar kazandırmak istiyoruz. Bu kulübün tarihi başarılarla dolu. Birçok futbolcuyu Türk futboluna sundu. Gerek antrenmanlarımız gerekse sosyal projelerimiz ve etkinliklerimizle, çocuklarımıza sporu sevdirmek önceliğimiz olacak. Daha sonra futbolun gerektirdiği kazanımları, yaşlarının ve kapasitelerinin gerektiği biçimde çocuklarımıza vermek istiyoruz” dedi.

YORUM EKLE