Altınkale Ailesi İftarda Buluştu

Yalova’nın satrançtaki önemli kulüplerinden olan ulusal arenada da önemli başarılara imza atmış olan Çiftlikköy Altınkale Satranç Spor Kulübü yönetimi, sporcuları ve velilerle birlikte iftar yemeğinde buluştu.

Altınkale Ailesi İftarda Buluştu

Kulüp tesislerinde gerçekleşen iftar yemeğine Türkiye Satranç Federasyonu Yerel Yönetimlerle İşbirliği Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahman Baltacı, Türkiye Satranç Federasyonu MHK Üyesi Umut Sapan, Yalova Satranç İl Temsilcisi Erkan Şat, Altınkale Satranç Spor Kulübü Başkanı İsmail Duran’da yer aldı.

Birlik ve beraberlikte örnek kulüp olduklarını belirten Altınkale Satranç Spor Kulübü Başkanı İsmail Duran, “İftar etkinliğimize katılan herkese teşekkür ederiz. Birlik ve beraberliğimizi bir kez daha gösterdik. Sporcularımız ve ailelerinin yanı sıra; aramızda önemli konuklarımız da vardı. Bizleri yalnız bırakmadılar ve hep birlikte samimi ortamda iftarımızı yaptık. Altınkale Satranç Spor Kulübü olarak her sene iyi sonuçlar alıyoruz. Bu başarılarımızı arttırarak devam ettiriyoruz. Bizlerden desteklerini esirgemeyen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

YORUM EKLE