Altınoluk’u Sarstık Ama Yıkamadık

Çiftlikköy Belediyespor:0 Edremit Belediyesi Altınoluk:3 Türkiye Bayanlar Voleybol 2. Ligi 2. Grubun 7. Haftasında Çiftlikköy Belediyespor lider Edremit Belediyesi Altınoluk’u ağırladı.

Altınoluk’u Sarstık Ama Yıkamadık

90. Yıl Spor Salonunda oynanan maçta sultanlarımız rakibine kök söktürmesine karşın maçı 3-0 kaybetti. Balıkesir ekibi ise grupta 7’de 7 yaparak yoluna kayıpsız devam etti. Mihrican Deviren’in öğrencileri ise 6. Maçında 4. Yenilgisini almış oldu.

Karşılaşmanın ilk seti başa baş geçerken, set sonuna doğru tecrübeli oyuncularının performansıyla Edremit Belediyesi Altınoluk 25-17 kazandı ve durumu 1-0’a getirdi. İkinci set ise büyük çekişme içerisinde geçti. Uzun rallilerinin geçtiği bu seti Çiftlikköy kazanmanın eşiğinden dönerken 25-21 kaybetti ve 2-0 geriye düştü.

Üçüncü sete kötü başlayan Mihrican Deviren’in öğrencileri ilerleyen bölümde toparlanırken,  15-13’e getirdiği bu seti de son bölümde yaptığı hatalar sonrasında 25-18 kaybederken maçtan da 3-0 mağlubiyetle ayrıldı. Çiftlikköy Belediyespor, 8. Haftada Bursa’da Nova Gençlik takımına konuk olacak.

YORUM EKLE