Altınova Belediyespor’da İmzalar Atıldı

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligdeki temsilcimiz Altınova Belediyespor daha önce anlaşma yaptığı Berkay Ekici ve Malik Tahirler’e imzayı attırdı.

Altınova Belediyespor’da İmzalar Atıldı

Bu sezon kadrosunda büyük değişime giden Sarı Yeşilliler, Sportif Direktör Abdurrahman Güneş gözetiminde imzaları attırmayı sürdürüyor. Geçtiğimiz sezon Çayırovaspor forması giyen uzun boyu ve güçlü yapısı ile dikkatleri üzerine çeken yetenekli santrafor Berkay Ekici ve Bornova Yeşilovaspor’dan transfer ettiği orta saha oyuncusu Malik Tahirler’e Altınova Belediyespor’un tesislerine gelerek resmi sözleşmeye imzayı attılar.

 Yeni forması ile objektiflere poz veren Berkay "Sezona hedefi olan ve transfer çalışmalarında bunu ortaya koyan bir takımla anlaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Takımımı hedefe taşımak için elimden gelen gayreti göstereceğim" dedi.

İmza sonrasında Malik Tahirler,” Allah utandırmasın, Altınova Belediyespor hayırlısı olsun. Transferimde emeği geçen Abdurrahman Güneş hocama teşekkür ediyorum. Yetiştiğim, üzerimde büyük emeği olan Yeşilovaspor kulübü ve camiasına, Bornova Belediye Başkanımız Olgun Atilla’ya teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE