Altınova Tersaneler Spor Kulübü Milli Takımın Yarısını Oluşturuyor

Altınova Tersaneler Spor Kulübü U-23 Avrupa Güreş Şampiyonası’na 5 sporcu göndermenin mutluluğunu yaşıyor. Daha önce birçok başarı elde eden Buse Tosun, Beste Altuğ, Aslı Tuğcu, Derya Bayhan ve Nuray Karadağ İstanbul’da yapılacak önemli organizasyonda Ay-Yıldızlı mayo ile mücadele edecek.

Altınova Tersaneler Spor Kulübü Milli Takımın Yarısını Oluşturuyor

4-10 Haziran tarihleri arasında İstanbul Bağcılar Olimpik Spor Salonunda yapılacak U-23 Avrupa Güreş Şampiyonası’na Edirne’de hazırlanan Kadın Milli Güreş takımı ardından İstanbul’a gelerek çalışmalarına burada devam ediyor.

Tersaneler Spor Kulübü Başkanı Sırrı Acar,” Başarılarına başarı katarak ilerledikleri bu yolda sporcularımıza güvenimiz tam ve onlara her daim destek olmaya devam edeceğiz. 5 sporcumuzu Milli takıma vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sporcularımıza U23 Avrupa Şampiyonasında başarılar diliyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

Altınova Tersaneler Spor Kulübü’nün Milli sporcularından son Avrupa üçüncüsü Buse Tosun 68 kiloda, Beste Altuğ 72 kiloda, Aslı Tuğcu 65 kiloda, Derya Bayhan 62 kiloda ve Nuray Karadağ ise 59 kiloda mücadele edecek.

YORUM EKLE