Altınova’da İmzalar Bugün Atılacak

2017-2018 sezonunda 3. Ligin kapısından dönen Altınova Belediyespor, yeni sezon için anlaşma sağladığı oyuncularla bugün sözleşme imzalayacak. Sportif Direktör Abdurrahman Güneş gözetiminde sürdürülen transfer çalışmalarında BAL’daki ekibimiz ince eleyip sık dokudu.

Altınova’da İmzalar Bugün Atılacak

Geçen sezonki kadrosunu büyük ölçüde yenileyen ve 3. Lige odaklanan Sarı Yeşilliler imza töreni ile gövde gösterisi yapacak. İç transferde 8 isimle anlaşan Altınova Belediyespor dış transferde ise 11 futbolcu ile el sıkıştı. BAL’daki temsilcimizi ise bu sezon Eyüp Tutcuoğlu çalıştıracak. Sarı Yeşillilerde masör olarak bu sezon Kemal Akar görev yaparken, kaleci antrenörü ise kısa bir süre içerisinde açıklanacak.

Altınova Belediyespor Sportif Direktör Abdurrahman Güneş,” Bugün tesislerimizde imza töreni yapacağız. Sezonu ise 23 Temmuzda açmayı planlıyoruz. 7 Ağustosta Bolu Abant’ta bulunan Vonresort Hotelde yapacağız. Bu sezon hem Türkiye Kupası’nda hem de Bölgesel Amatör Ligde mücadele edeceğiz. Bu yüzden transferde ince eleyip sık dokuduk. Birçok isim bizimle çalışmak istediğini belirtti. Ancak teknik heyetimizin verdiği rapor ve yönetimimizin yaptığı tespitler doğrultusunda en doğru isimleri kadromuza kattık” dedi.

YORUM EKLE