Altınova’nın alt yapısı sağlam ellerde

Son dönemlerde alt yapısına büyük önem veren Altınova Belediyespor 2012-2013 futbol sezonunda alt yapısını Senad İbric, Rızvan Alemdar ve Veysel Tetik’e emanet etti.

Altınova’nın alt yapısı sağlam ellerde
Geride bıraktığımız yıl katıldığı her kategoride şampiyonluk parolasıyla sahada yer alan Yeşil Sarılı ekibin alt yapı antrenörleri bu sezon daha iddialılar.

Altınova Belediyespor Alt yapı Genel Koordinatörü Senad İbric, alt yapımıza çok güveniyoruz, bu sezon büyük başarılara imza atacaklarına inandıklarını söyledi.

Yönetimin kendilerine büyük destek verdiğini belirten Altınova Belediyespor Alt yapı Genel Koordinatörü Senad İbric,” Geçtiğimiz yıl ne kadar iddialı olduğumuzu gösterdik. Bu sezon bu başarı çıtasını bir üst seviyeye çıkartmak istiyoruz. Yönetimimizin bize verdiği destekten dolayı çok teşekkür ediyoruz. Alt yapılarımızda 220’ye yakın çocuğumuz var. Bunları iyi yetiştirerek üst takımımıza monte etmek istiyoruz. Alt yapı hocaları olarak güzel şeylerin peşinde koşuyoruz. 3 sezondur yaptıklarımız ortadadır. Bu sezon şampiyonluk sayımızı biraz daha artırmanın peşindeyiz. 2012-2013 futbol sezonunda alt yapı takımları olacak iddialıyız diyebilirim” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

banner137

banner138