banner123

Altyapıda Altınova Farkı

2017-2018 sezonunda 3 yaş kategorisinde şampiyonluk yaşayan Altınova Belediyespor altyapıda farkını göstermeye başladı. Adeta sporcu fabrikası gibi işleyen Sarı Yeşilli ekip yaş kategorilerine verdiği değerinde meyvelerini toplamaya başladı.

Altyapıda Altınova Farkı

Bölgesel Amatör Lig 12. Grupta birinci olan A takımın yanı sıra U-19, U-17 ve U-16 liglerinde şampiyonluk yaşarken U-15 liginde ise ikinci oldu. Altyapı sorumlusu Senad ibriç ve antrenör Rızvan Alemdar yönetiminde ki Altınova Belediyespor, 2017-2018 sezonunda başarıdan başarıya koştu.

U-19, U-17 ve U-16 liglerinde şampiyonluk yaşayan Sarı Yeşilliler, Yalova’yı Türkiye Şampiyonalarında da temsil ederken, organizasyonlara ilk turda veda etti.

Altınova Belediyespor antrenörü Rızvan Alemdar,” Şampiyonluklarını bir yıllık çalışmanın sonucu değil yaklaşık 6 -7 yıllık çalışmanın sonucudur. Biz antrenörler olarak futbolcularımıza uyum içerisinde sorunlarını dinleyerek sadece antrenmanlarda değil, sivil hayatlarında sorunu olanların sorunlarını çözerek başarıya ulaştık. Tabi ki bize bu ortamları oluşturan belediye başkanımız Dr. Metin Oral, kulüp başkanımız Sedat Ok ve yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE