Amatörde Transfer Dönemi Bugün Bitiyor

Türkiye Futbol Federasyonu’nun 2018-2019 sezonu için amatör kulüplere verdiği transfer izni bugün sona eriyor. TFF amatör kadın ve erkek futbolcuların birinci ve ikinci transfer ve tescil dönemlerini yaz ayları içerisinde aklamıştı.

Amatörde Transfer Dönemi Bugün Bitiyor

27 Temmuz 2018 yılında başlayan birinci transfer tescil dönemi 12 Ekim Cuma 2018 tarihlerinde son bulacak. Liglerde ikinci transfer ve tescil dönemi ise 3 Ocak 2019 tarihinde başlayıp 15 Şubat 2019 tarihinde bitecek.

İlimizi Bölgesel Amatör Lig (BAL)’da temsil eden Altınova Belediyespor ve Kadıköyspor’un yanı sıra, Süper Amatör Küme ile 1. Amatör Küme de ki takımlar transferlerini bugün tamamlayacaklar. Bu dönemden sonra takımlarımız 3 Ocak 2019 tarihinde başlayıp 15 Şubat 2019 tarihleri arasında ikinci transfer ve tescil döneminde kadrolarında değişikliğe gidilebilecekler.

Yalova Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Tamer Erbul,” Transfer sezonu bugün sona eriyor. Ve süreç uzatılmayacak. Kulüplerimizin buna göre transferlerini yapmalarını bekliyoruz” dedi.

Taha Arslan

YORUM EKLE