Badminton’da Heyecan Sürüyor

2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları organizasyonları kapsamında gerçekleştirilen Genç Kızlar-Erkekler Badminton müsabakalarında heyecan sürüyor.

Badminton’da Heyecan Sürüyor
 Kızlarda 5, Erkeklerde ise 4 takımın şampiyonluk için kıyasıya mücadele ettiği karşılaşmalarda nefesler tutuldu. 16 Aralık pazartesi günü başlayan gerçekleştirilen Genç Kızlar-Erkekler Badminton müsabakaları 18 Aralık Çarşamba günü (Bugün) son gün maçları ve kupa töreni ile sona erecek.

Kızlarda Anadolu Öğretmen Lisesi, Ticaret Meslek Lisesi, Çiftlikköy Atatürk Anadolu Lisesi, Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi ve Kız Meslek Lisesi mücadele ediyor. Erkeklerde ise Ticaret Meslek Lisesi, Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi,  Çiftlikköy Atatürk Anadolu Lisesi ve Anadolu Öğretmen Lisesi yer alıyor.

İlk gün müsabakaları sonunda Genç Kızlarda Kız Meslek Lisesi turnuvayı 5. Sırada tamamladı. 18 Aralık Çarşamba günü Kızlarda birincilik, ikincilik karşılaşmasında Çiftlikköy Atatürk Anadolu Lisesi ile Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi karşı karşıya gelecek. Üçüncülük dördüncülük mücadelesinde ise Anadolu Öğretmen Lisesi ile Ticaret Meslek Lisesi kozlarını paylaşacak.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138