BAL takımları, Kulüpler Birliği kuruyor

Bölgesel Amatör Ligi'nde mücadele eden takımların yöneticileri, Bölgesel Amatör Ligi Kulüpler Birliği kurulması için çalışma başlattı.

BAL takımları, Kulüpler Birliği kuruyor
 Gaziantep Grand Otel'de gerçekleştirilen toplantıda, birliğin kurulması konusunda takımların başkan ve yöneticilerinden görüş ve öneri alındı. 16 takımın başkan ve yöneticisinin katıldığı toplantıda kulüp yöneticileri, kulüpler birliğini kurarak, BAL Ligi'nde mücadele eden takımların sorunlarını daha rahat anlatacaklarını dile getirdiler. 2012-2013 futbol sezonunda ise ilimizi Bölgesel Amatör Ligde Altınova Belediyespor ve Armutlu Belediyespor temsil edecek.

İki temsilcimizin yöneticilerinin ise Bölgesel Amatör Ligi Kulüpler Birliği’ne nasıl bakacakları merak konusu oluyor.

Süper Lig takımlarının imkanlarının sınırsız olduğunu vurgulayan Kulüp temsilcileri, “Bizim dışımızdaki bütün liglerin giderleri karşılanıyor. Bize de deplasmanlar için kilometre başına 1,5 TL veriyorlar. Biz, İddaa, Toto ve Loto'ya da girmek istiyoruz. Bu organizasyonlara dahil olursak maddi olarak rahatlarız” şeklinde açıklama yaptılar.

Toplantıda ayrıca kulüpler birliğini, BAL Ligi'nde mücadele eden 166 takımın görüş ve düşüncelerini aldıktan sonra kuracaklarını belirtti.

YORUM EKLE

banner137

banner138