BAL’da Başvurular Bitti Gözler TFF’ye Çevrildi

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen Bölgesel Amatör Ligde başvurular sona erdi. Geçtiğimiz senelere göre TFF bu sezon başvuru süresini uzatmadı. 163 takımın katılma hakkı bulunan Bölgesel Amatör Ligde federasyonun önümüzdeki hafta içinde takım sayısı ve statü planlaması ile ilgili açıklama yapması bekleniyor. Bölgesel Amatör Ligi’nde başvurularını tamamlayan ekipler, 2017-2018 sezonu organizasyonunda mücadele verecekler. Yalova’yı ise yeni sezonda Altınova Belediyespor ve Kadıköyspor temsil edecek.

 BAL’da Başvurular Bitti Gözler TFF’ye Çevrildi

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen Bölgesel Amatör Ligde başvurular sona erdi. Geçtiğimiz senelere göre TFF bu sezon başvuru süresini uzatmadı. 163 takımın katılma hakkı bulunan Bölgesel Amatör Ligde federasyonun önümüzdeki hafta içinde takım sayısı ve statü planlaması ile ilgili açıklama yapması bekleniyor.  Bölgesel Amatör Ligi’nde başvurularını tamamlayan ekipler, 2017-2018 sezonu organizasyonunda mücadele verecekler. Yalova’yı ise yeni sezonda Altınova Belediyespor ve Kadıköyspor temsil edecek.


2017-2018 sezonu Bölgesel Amatör Lig gruplandırma ve statüsü, lige katılacak takım sayısının kesin olarak belirlenmesi ve saha denetimlerinin tamamlanmasından sonra açıklanacak ve sayılar netlik kazanacak. 14 Temmuz’dan sonra başvuru yapan ekiplerin katılım başvuruları kabul edilmeyecek. 

YORUM EKLE

banner137

banner138