BAŞKAN DAĞ, SULTANİYESPOR GECESİNDE

Önümüzdeki yıl Çiftlikköy’ü Yalova Süper Amatör Lig’de temsil edecek Sultaniyespor camiası düzenlenen kaynaşma yemeğinde bir araya geldi.

BAŞKAN DAĞ, SULTANİYESPOR GECESİNDE

Tunçlar Çiftliği’nde düzenlenen kaynaşma yemeğine ilçenin önde gelen isimleri katıldı. Çiftlikköy Belediye Başkanı Metin Dağ, İlçe Emniyet Müdürü Alaattin Tunçbilek, Futbol İl Temsilcisi Hamdi Yılmaz da geceye katılanlar arasında yer aldı. Kulüp Başkanı Erol Tunç ve yöneticiler tarafından kapıda karşılanan Başkan Dağ, yemeğe katılanları tek tek selamlayarak onlarla sohbet etti.

Yalova’nın tek FİFA kokartlı hakemi Halis Özkahya’nın masasına oturarak başarılı hakemle yakından ilgilenen Başkan Dağ, Sultaniyespor’a da Süper Amatör Lig’de başarılar dilediğini kaydetti.

Gecede konuşan Kulüp Başkanı Erol Tunç, “Sultaniyespor olarak kısa sürede önemli başarılara imza atıp Süper Amatör Lig’e kadar yükseldik. Hem kulübümüze maddi destek sağlanması hem de camia olarak kaynaşmamızı sağlamak için düzenlediğimiz bu gecede bizlerle birlikte olanlara çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Başkan Tunç, daha sonra kulüpte daha önce görev yapan eski yöneticilere destek ve katkılarından dolayı plaket verdi. Gecede sahne alan sanatçılar söyledikleri şarkılarla konuklara güzel bir gece yaşattı.

 

 

YORUM EKLE