Başkan Oral, U-16 ve U-12 Takımlarını Tebrik Etti

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova Belediyespor’un şampiyon olan U-16 takımını ve finale kalan U-12 takımını kutladı.

 Başkan Oral, U-16 ve U-12 Takımlarını Tebrik Etti

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral,  Altınova Belediyespor’un şampiyon olan U-16 takımını ve finale kalan U-12 takımını kutladı.


Futbolla iç içe olan Başkan Oral, Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 12. Grupta liderlik koltuğunda oturan Altınova Belediyespor’un a takım maçlarını kaçırmamıştı. Son olarak Yalova U-16 Ligi finalini tribünden takip eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Sarı Yeşilli ekibin galip gelmesiyle birlikte büyük mutluluk yaşamıştı.


Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral,” U-16 takımımızı şampiyonluğu için, U-12 takımımızı da finale kalması sebebiyle kutluyor ve tebrik ediyorum. Hafta sonunda çifte mutluluk yaşadık. Takım hocalarımıza teşekkür ediyorum. Önümüzde U-19 ligi var orada da başarılı gidiyoruz. Altyapımıza büyük önem veriyoruz. A takımımızda Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 12. Grubu lider bitirdi. Kazasız belasız bir sezon geçirerek orada da şampiyon olup hasret duyduğumuz 3. Lige yükselmek istiyoruz” dedi.

 

YORUM EKLE