banner123

Başvurular Haziranda başlayacak

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Eylül ayında düzenlemeyi düşündüğü Kurumlar Arası Futbol Turnuvası için hazırlıklar sürüyor. Haziran ayında başvuruların başlayacağı turnuva geniş kapsamlı olarak düzenlenmesi planlanıyor.

Başvurular Haziranda başlayacak

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Eylül ayında start alması beklenen Kurumlar Arası Futbol Turnuvası için kayıtlar Haziran start alacak.

Konuyla ilgili Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Eylül ayında düzenlemeyi düşündüğümüz turnuva Yalova ilinde bulunan kamu kurum ve kuruluşları arasında kaynaşmayı, sevgi ve hoşgörü ortamını sağlamak, vatandaşlarımızla kamu kurumları arasındaki sosyal dayanışmayı artırmak amacıyla düzenlenecektir. Turnuva TFF (Türkiye Futbol Federasyonu) ve HİF(Herkes İçin Futbol) talimatlarına uygun olarak gerçekleştirilecektir. Kapsamı geniş, etkinlikleri bol bir organizasyon olacak olup bu konuda oluşturulan organizasyon tertip komitesi çalışmalarına başlamıştır. Başvurular Haziran ayında başlayacak olup kurumlara yapılacak ziyaretlerde gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır” şeklinde açıklama yapıldı

 

 

YORUM EKLE