Belediyespor Çalışmalarına Başladı

Türkiye Basketbol Ligi ekiplerinden Yalova Belediyespor, Akhisar Basketbol Turnuvası sonrasında çalışmalarına kaldığı yerden başladı. 90. Yıl Spor Salonundaki antrenmana teknik ekip ve basketbolcular tam kadro olarak çıktı.

Belediyespor Çalışmalarına Başladı

Akhisar’dan kupayla dönen Yalova Belediyesporlu oyuncuların morallerinin oldukça üst seviyede olduğu gözlendi. Temsilcimiz 18 Eylül Salı günü 15:00’da Bandırma Kırmızı ekibiyle 90. Yıl Spor Salonunda hazırlık maçı oynayacak.

Akhisar turnuvasını ve Federasyon Kupası hedefleri hakkında açıklamada bulunan Yalova Belediyespor başantrenörü Mehmet Kabaran,” Güzel bir çalışma ortamı yakaladık. İyi bir dönemden geçiyoruz. Akhisar’da ki turnuvada bu durumun destekleyicisi oldu. Çalışmalarımızın karşılığını aldık. Akhisar’dan kupayla dönmek güzel oldu. Tabi bizim için de diğer takımlar içinde henüz çok erken diyebilirim. Takımımızın bir potansiyeli var. Bunun çok daha ileriye gideceğini görmüş olduk. Federasyon Kupası’nı maç maç düşünüyoruz. İlk hedefimiz gruptan çıkmak sonrasında ise potansiyelimize göre ilerleyeceğiz” dedi.

YORUM EKLE