Beren Milli Kampta Ter Döküyor

Yalova Yıldızlar Spor Kulübü’nde yıldızı parlayan ardından Eylül ayı içerisinde Spor Toto 1. Lig ekibi Altınorduspor’a transfer olan Beren Küçükbaşarık başarı basamaklarını bir bir aşıyor.

Beren Milli Kampta Ter Döküyor

Takımıyla Almanya’da katıldığı organizasyonda dikkat çeken Yalovalı futbolcu Genç Milli Takımlar tarafından yapılan ve 2005 doğumlu oyuncuları kapsayan 14 yaş altı seçmelerinin ilk etabında ter döküyor.

Genç Milli Takımlar tarafından yapılan ve 2005 doğumlu oyuncuları kapsayan 14 yaş altı seçmelerinin ilk etabı İstanbul'da TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde bugün oynanan 2 maç ile başladı. Karşılaşmaları TFF Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas da izledi.

Yalova Yıldızlar Spor Kulübü Başkanı Özgür Bayram,”  Beren Kucukbasarik U14 Milli Takım aday kadrosuna davet edildi. Kendisiyle gurur duyuyoruz. Kadroya da çağrılacağından hiç şüphemiz yok. 3 aylık kısa bir süre içerisinde gösterdiği bu gelişim çok özel” dedi.

Genç Milli Takımlar teknik direktörleri ile bölge antrenörlerinin takip edeceği maçlar sonrasında, en küçük yaş grubu olan U14 Milli Takımı'na ve kulüplere oyuncu havuzu oluşturulacak.

YORUM EKLE