Çiftlikköy Karatecileri Fatsa’dan Madalyalarla Döndü

Çiftlikköy Belediyespor Karate Takımı, Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası’nda 7 madalya ile podyuma çıkarken, takım halinde de üçüncü oldu.

Çiftlikköy Karatecileri Fatsa’dan Madalyalarla Döndü

Halil İbrahim Yüksektepe’nin öğrencileri, 31 Ağustos – 2 Eylül tarihleri arasında Ordu’nun Fatsa ilçesinde yapılan uluslararası turnuvada 1 birincilik, 1 ikincilik ve 5 üçüncülük elde etti.  Çiftlikköy Belediyespor Karate Takımı Antrenörü Halil İbrahim Yüksektepe, “Turnuvadan başarılı bir sonuçla dönmenin sevincini yaşıyoruz. Ayrıca takım halinde de üçüncülük kupasını Çiftlikköy’e getirmek bizi gururlandırdı. Sporcularımızı ve teknik ekibimizi kutluyorum. Bizlere desteğini esirgemeyen Kulüp Başkanımız Ali Murat Silpagar, Başkan Yardımcımız Abdurrahim Solmaz ve tüm belediye ekibimize ve kulüp yönetimimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Turnuvada 2009 doğumlu erkekler kategorisinde +40 kg’da Gökay Sökmen ikinci, 2008 doğumlu erkekler kategorisinde +45 kg’da Murat Aslan Beden üçüncü, 2006 doğumlu erkekler 50 kg’da Ahmet Refik Çakır birinci oldu. 2005 doğumlu erkekler Kategorisinde +52 kg’da Muhammet Ağır ve Emirhan Özüdoğru üçüncü, 2004 doğumlu erkekler 52 kg’da Ahmet Arda Duru üçüncü, 2006 doğumlu bayanlar 40 kg’da Hilal Umurbek üçüncülüğü elde eden Çiftlikköy Belediyespor sporcuları oldular.

YORUM EKLE

banner137

banner138